Choď na obsah Choď na menu
 


Ach konečne pridávam úvod tohto komixu ukážeme si postavy a poviem Vám super informáciu ktorá bude v každom diely :)

 

imagebam.com

Ahojte! Volám sa Megan a práve sme sa s rodinou presťahovali do Londýna na vidieku. Ehm.. Ak moja rodina nie je až taká dokonalá. No vlastne aj je ale na jednu strašnú osobu. Moja "dokonalá" sestra. Vždy sa hádame, bijeme doslova režeme. Raz sa jej pomstím ja, inokedy ona. Takto sa hádame od narodenia. Mama nám hovorila že keď sme sa narodili (ja som staršia) ona mi kradla barbíny. No pevne dúfam že sa tu nájdu nejaké blondínky ktoré milujú make-up a návrharstvo..Aby bolo jasné; nie som žiadna barbínka!!!

 

 

 

imagebam.com

Čawte! Volám sa Kristen a žijem s rodičmi a otravnou ségrou v Londýne. Tak povedné na vidieku ale zatiaľ sa mi tu páči. Som mladšia od mojej sprostej sestry ale niekdy si pripadám ako o 20 rokov staršia! Ľudia, ona má mozog 3 ročného decka! Už od detstva sa fackujeme ale mne to osobne nevadí pretože ju neznášam!!! K tomu strašne som zvedavá ako to bude v Londýnských školách. Dúfam že si tu najdem nejaké kamošky ktoré nebudú otravné, piskľavé blondínky!

 

O rodičoch netrebeba nič vedieť lebo sa mi veľmi neechcelo púšťat do rodičov xD  No ale rozhodla som sa že v každom diely bude nejaké prekvapenie ;)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Sims

(Sara, 2. 1. 2013 19:33)

Rada by som si prečítala aj ďalšie komixi a nevieš heslo aby moji všetci simici boli v pohode? A keď mám pozemok a na ňom by som si postavila niečo také ako villa a tam by som vložila heslo ktore zmeni pozemok na hotel šlo by to?! :)

dielik

(Domini, 15. 12. 2010 18:46)

kedy bude prvý dielik?