Choď na obsah Choď na menu
 


Ach, je to stále také isté! Zobudí sa simík slnečno,slnečno,tma,tma a zasa slnko...Asi pred 3 rokmi bol download na zmenu oblohy (ružová,oranžová,dúha), no ja som strašne šťastná že urobili datadisk Ročné Obdobia. Tento datadisk patrí u mňa na číslo 1. Ide o to že sa Ti v Simse menia ročné obdobia (jar,leto,jeseň,zima). Ty nemusíš ísť zaradom. My sme si raz so sesternicou dali len leto,leto,leto,leto. Tak a teraz si ideme rozpísať ročné obdobia:

Jar- V jari sa sadia možné veci. Na jar sa veľmi nepamätám ale asi sa tam bude niečo sadiť a chytajú sa motýle ;)
Leto- To je už jasné. Tvoj simík sa môže opaľovať (môže byť úplne červený).

Jeseň- V jeseni sa začnú nosiť zimné oblečenie a začnú sa zbierať jabĺká,hrabať listie ale aj do listia skákať ;) Tiež sa dajú chytať ryby. Ovocie sa dajú rozmixovať a simík bude mať džúsiky ;)

Zima- Najkrajšie obdobie zo všetkých. Simík môže chodiť na klzisko,stávať snehuliakov a robiť anjelov. Samozrejme bude aj skvelá guľovačka ;)

 

Môže sa stať že bude pršať a budú búrky. Ak budeš vonku keď bude búrka môže ťa trafiť blesk ale nič ta nezabije len treba ísť do sprchy. Alebo ak budeš mať na pozemku stromy a bude búrka môžu stromy horieť. Do tohto datadisku sa pridáva nadrirodzená bytosť a to je SIMROSTI. Ak sa budeš starať o zahrádku tak sa z tvojho simíka stane simrost.

                                        

JAR

 

LETO

 

JESEŇ

 

ZIMA

 

SIMROSTI

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.