Choď na obsah Choď na menu
 


Ja by som povedala že je to najveselejší dodatok zo všetkých. Prichádzajú mazlíčkovia a s nimi zábava ale aj povinnosti. Vyrobiť si môžeš mačku a psa. Budeš tam mať rôzne rasy ale dá sa urobiť aj vlastný. Vyberáš samozrejme pohlavie, meno, vek (starý, mladý, malý veľký). Samozrejme sa daju zakúpiť postieľky. Pre mačky ohromné postele a pre psov pekné budky, budy a budičky ;) Tiež sa dá kúpiť miska kde musíš dať ihneď granule, dajú sa kúpiť kostičky pre psov a pre mačky myšky na žuvanie (nie naozajstné xD). Psa môžeš naučiť rôzne triky (sadni, ľahni,umri xD). Čakajú ťa samozrejme aj obchody kde sa dajú zakúpiť papagáje a škrečky, granule a rôzne hračky. No na druhej strane ťa čakajú mláčky, potrhané gauče a rôzne veci čo tvojho simíka naštve. Keď ťa zviera prestane baviť zavolaj do útulku a koniec problému. Tiež Ti môžu chodiť po pozemku cudzí psy a mačky ktoré si potom môžeš vychovať. Niektoré psy Ti budú robiť jamy. Pevné nervy ale aj super zábavu ;)

 

PSÍKY

 

MAČKY

The Sims 2 Pets screenshot 1

 

ŠKREČKY

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Tall and Improper Blood Force Symptoms

(Agavietuinge, 8. 10. 2018 5:35)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-20mg-pharmacie-paris/

Tall and Stunted Blood Distress Symptoms

(ANonypopay, 28. 7. 2018 16:42)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pour-homme-ou-femme/