Choď na obsah Choď na menu
 


7.12.2010

Dnes sme na 5.hodine písali písomku z geošky. Stresovala som už od večera lebo som zistila že, 2 chyby sú 3. Bola som strašne prekvapená keď som zistila že som dostala 1 leb som v súradniciach úplne drevo. Zbytok dňa som sa učila neminu, biošku a matiku lebo máme zajtra písomku. Strašne ma bolela hlava, no teraz je mi lepšie. Na obed sme mali v jedálni rezeň so zemiakmi a uhorkou. Takže takýto som mala ideálny deň a už sa neviem dočkať soboty keď si pekne dlho pospinkám ;)

thesims2-edianka.blog.cz

 

8.12.

Dnes bol celkom fajn ale aj nudný deň. Písali sme písomku na matike a myslela som že budem mať asi tak 4 :( Strašne ma prekvapilo že 2. Čo už so mnou ;) Zajtra do školy nejdem pretože som nachladená. Asi nepôjdem ani piatok ale ešte sa uvidí. Prajem Vám krásny zbytok dňa :)

MYSPACE MOMENT! by suвsi..

 

9.12.

Dnes som si pospinkala do 8:00 a bola som celý deň doma z dôvodu mojej choroby. Čítala som si, PC, TV, kniha, PC, TV. Nuda deň. Mala by som už so sebou niečo robiť že? Dnes som sa napchávala sladkosťami od Mikuláša, na obed som mala granadír a polievku fazuľovú. Mala som skvelú výhodu že som mohla na web pridať viac vecí. Pridala som rubriku Funny a Mazlíčkov (do rubriky Datadisky). O 19:00 išli Rebeli, o 20:15 Panelák a teraz idú Odsúdené. Prajem Vám super zvyšok večera a zajtra super deň ;)

Isabeau et Gareth

 

10.12.

Zobudila som sa okolo 8:00 z úsmevom na tvári preto, že som mala nádherný sen o yorkshiroch ;) Raňajky=nuda, Obed=nuda, 16:40=Funny Time! Išla som k babke a bola tam Sofča. Bolo nám spolu vynikajúco ;) Boli sme na PC ale aj sme blbli v kúpeľni a moja mamina nám hovorila historky keď bola malá. Veľmi sme sa zabávali a zabávali sme sa aj na tom keď babka vyhrabala staré fotky a všetky sme si pozreli. Každú fotku nám teta Peťa okomentovala. Strašne smiešne boli tie strašne ksichty a tie natupírované hára xD Domov sme prišli okolo 21:00 a teraz pozerám Farmár Hľadá Ženu. V priebehu dňa mi dala mamina na okno reťaž ktorý svieti. Zajtra budeme možno ozdobovať stromček..Ešte uvidíme ;)

Together

12.12.

Veď viete, nedeľa. Normal deň. Učila som sa anglinu a sťahovala datadisk Ročné Obdobia ale prosím pekne- NEJDE MI TO! Kašlem na to. Najviac ma trápi že som čakala 2 hodiny kým sa stiahne nejaký poondený datadisk. Budem to skúšať ďalej a ďalej kým nebudem mať pár datadiskov aby ste sa dočkali aspoň trochu pekného loga. Ešte že sa mi dalo stiahnuť U Torrent ktorý potrebujem na Movie Maker. A načo mi bude Movie Maker? Predsa na relácie :) S týmto geniálnym nápadom prišla moja naj naj naj webová kamoška Niki, ktorá bude dabovať v niektorých častiach. A prečo to bude ako video? Pretože Sophi okopírovala moje relácie no má šťastie že tam dala zdroj. Miesto Varíme s Angelou dala Varíme s Jamie ale vôbec sa mi nepáči že dala tiež babku ako ja! To si nemohla dať dospelú alebo malé dievčatko ako napadlo Niki?! Ja mám fantáziu a keď ty Sophi nemáš tak mi budeš kopírovať každý članok každé slovo. Zajtra do školy nejdem pretože idem na odber krvi, do zubárky a na očné. To bude ale deň, aach xD Prajem Vám dobrý štart do nového týždňa a super známky :) Žiadne 5!!! Inač dabovať bude Niki ako som spomínala bude asi porota ale aj v Zmenárni moderátorka :)

...just lick my lollipop by mc ☆ roll.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.